![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
За результатами виборів до місцевих рад об’єднаних територіальних громад на Прикарпатті, що відбулися 29 жовтня, «Народний фронт» здобув 15 мандатів у 4-х місцевих радах. Кандидати від «Народного фронту» балотувалися до рад наступних об’єднаних територіальних громад: Брошнів-Осад- ська селищна рада Рожнятівського району; Дзвиняцька сільська рада Богородчанського району; Ланчинська селищна рада Надвірнянського району; Ямницька сільська рада Тисменицького району.
В результаті волевиявлення громадян представники партії «Народний фронт» були обрані до всіх чотирьох рад вищезазначених ОТГ.
Загалом «Народний фронт» на виборах 29 жовтня висунув своїх кандидатів у 10 областях, і за результатами отримав 31 мандат у міських, сільських, селищних радах об’єднаних територіальних громад.