![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Серед парламентських фракцій та груп найбільшою дисциплінованістю щодо відвідуваності засідань комітетів Верховної Ради відзначились народні депутати фракції «Народний фронт», а серед керівників фракцій найбільш активним був очільник фракції «Народний фронт» Максим Бурбак. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала протокол засідань парламент- ських комітетів за три роки роботи парламенту. Депутати нашої фракції були присутні на 83,7% засідань комітетів, а керівник фракції відвідав 91,7% засідань свого комітету. Крім того, двоє представники «Народного фронту» – Олена Бойко та Микола Княжицький – відвідали 100% засідань комітетів.