![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Тож він може стати актором у серіалі «Школа». Проте мусимо голосувати активніше, щоб допомогти йому в цьому. Він потрапив до топ-сотні «народного кастингу» з-поміж 40 тисяч своїх однолітків. Володимир нині навчається в Житомирському коледжі бізнесу і права, студіює юриспруденцію. Займається спортом. Громадський активіст.
«#Школа» — перший сучасний український підлітковий серіал про життя сучасної школи, підлітків, їхні стосунки з учителями та батьками.
Перший його сезон транслювали на каналі1+1з 15 січня 2018 року по 15 лютого 2018 року. Другий сезон серіалу заплановано на осінь 2018-го.
У другому сезоні одну з ролей у серіалі може отримати І Володимир Шлапак. Для цього йому потрібно зібрати якнайбільше голосів. Проголосуймо ж за нього тут https://1plus1.ua/special/shkola/fan-club Псевдонім черняхівця – Vladimir Vladimirov.