![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся перший Всеукраїнський фестиваль імені Івана Сльоти «А льон цвіте». У ньому взяв участь наш народний самодіяльний хоровий колектив «Жайвір».
Загалом на фестивалі дарували свій спів шанувальникам прекрасного більше 40-а колективів та виконавців із Київської, Черкаської, Тернопільської, Кіровоградської, Рівненської та Житомирської областей.
Геніальний хормейстер, композитор і поет Іван Сльота, на жаль, відійшов у засвіти, але живуть і житимуть його чудові пісні. Усі сподіваються, що Всеукраїнський фестиваль імені Івана Сльоти «А льон цвіте» стане щорічним.
Публіка сприймала наш «Жайвір» по-особливому тепло. Керівник хорового колективу Павло Гринь каже, що це в першу чергу завдяки обраному черняхівцями фестивальному репертуару – двом чудовим пісням, музику яких написав Іван Сльота – «Поліському викрутасу» та твору «Мати шиють, тато порють». Але ми знаємо, що не тільки. Любимо «Жайвір» за його майстерність і хочемо бачити й чути його частіше на різних сценах.