Погода в Черняхові
Курс валют
Хмаринка тегів

Історія Черняхівщини Анатолій Мельниченко Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир Благодійність Василь Капустін Волейбол Волонтери Воїни світла Декомунізація День Незалежності України Дзюблик Земляки Конкретні справи Ксаверівка Мистецтво Наші земляки Некраші Новопіль Павло Дзюблик Партія "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" Ремонт доріг Рій "Характерники" Сходи сіл Технічний ліцей Троковичі Україна - це МИ ФК "Технічний ліцей" ЧРГО "Україна - це МИ" Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Черняхівська гімназія Черняхівська селищна рада Черняхівська школа Черняхівський районний будинок культури Юрій Малашевич вибори відпочинок команда КОНКРЕТНИХ СПРАВ місцеве самоврядування новини пожежа поліція районна рада спорт футбол

Это flash облако тегов вы можете найти на сайте "WordPress плагины". Для показа облака необходим Flash Player 9 или выше.

Наукова робота депутата райради Юрія Малашевича увійшла до збірника матеріалів Всеукраїнської науково – практичної конференції

29 березня  на базі Житомирського держуніверситету імені Івана Франка пройшла Всеукраїнська науково – практична конференція  «Теоретико – методологічні засади професійної підготовки керівників навчальних закладів». Захід був присвячений пошуку нових наукових шляхів розвитку управління освітою в Україні в умовах реформ. Серед учасників конференції  – науковці, управлінці – практики, державні та громадські діячі, студенти магістратури.

DSC07284

Темою наукового дослідження депутата Черняхівської районної ради, члена громадської ради при Черняхівській  РДА Юрія Малашевича, який узяв активну участь у цьому заході, присвячена розвитку державно – громадського управління освітою в сучасних суспільно – економічних умовах субрегіонального локального розвитку. У його статті «Взаємодія громадськості  та держави як інноваційний чинник у розв’язанні проблем управління шкільною освітою» проаналізовано принципи й ознаки продуктивного громадсько-державного управління. Запропоновано заходи щодо усунення існуючих труднощів в процесі розробки громадсько-державного управління навчальногим закладом. Доведено, що ефективність системи змінюється, а  інноваційність в освіті досягається  в процесі конструктивної співпраці неурядових інститутів і державно-громадських органів управління.

Збірник наукових праць «Теоретико – методологічні засади професійної підготовки керівників навчальних закладів» адресований широкому загалу освітян, керівників, викладачам,  аспірантам та магістрантам вищих навчальних закладів України.

DSC07282 DSC07283

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

1 коментар to “Наукова робота депутата райради Юрія Малашевича увійшла до збірника матеріалів Всеукраїнської науково – практичної конференції”

 • Юрій Малашевич says:

  МАЛАШЕВИЧ Юрій Павлович
  Біографія
  01.12. 1978 року народження.
  Народився в смт. Черняхові Житомирської області, де й проживає в даний час
  Громадянин України, українець за національністю, проживає в Україні від народження.
  Батько – Малашевич Павло Тимофійович 1948 р. н., помер в 2005 р. , працював інженером технічних засобів охорни та черговим пульту вневідомчої охорони Черняхівського РВ УМВС в Житомирській області.
  Мати – Малашевич Марія Вікторівна 1955 р.н. пенсіонерка.
  МАЄ ДВІ ВИЩІ ОСВІТИ:
  Магістер з управління та бакалавр історії, навчався в Житомирському Державному Університеті ім. І. Франка в період 2010 – 2016 рр.
  У 2016 р. на відмінно захистив кваліфікаційну (магістерську) дипломну роботу на тему: “Громадсько-державне управління освітою в умовах району” (науковий керівник: проректор ЖОІППО, доктор пед. наук О. Пастовенський, рецензор: к-т істор. наук., професор В. Плосков). В науковій роботі значну увагу зосереджено на ретроспективно-емпіричному аспекті даної проблематики. Таким чином в дослідженні було доведено історичну правомірність та еволюційну перспективність розвитку Громадсько-державного управління загальною середньою освітою на субрегіональному рівні. Як наслідок отримав рекомендацію Вченної Ради ЖДУ ім. І. Франка для вступу на аспірантуру та подальшого поглиблення і розвитку попередніх наукових досягнень
  Учасник Всеукраїнських науково-практичних конференцій з питань розвитку та вдосконалення управління освітою в 2015 та 2016 рр. Автор наукових статей та публікацій: “Державно-громадське управління навчальними закладами” (Всеукраїнська науково-практична конференція «Наукові підходи в управління навчальними закладами. Житомир 2015), “Взаємодія громадськості та держави як інноваційний чинник в розв’язанні проблем управління шкільною освітою” (Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методологічні засади професійної підготовки керівників навчалних закладів. Житомир 2016) тощо. Участь в конференціях
  підтверджується відповідними сертифікатами, а наукові статті увійшли до відповідних збірників статей та матеріалів конференцій.

  БІОГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ:
  У 1996р. – закінчив Черняхівську середню школу (нині Черняхівська гімназія ім. Саєнка)
  1996 – 1998 рр. – Служба в Збройних Силах України (Військово-Морські Сили України).
  У 2005 -2006 рр.- працював керівником охорони ТОВ “Нива-Експо” (нині ТОВ “Аленруд”)
  У даний час працює журналістом в Черняхівській районній газеті “Нове життя”
  У 2010 та в 2015 році балотувався кандидатом в депутати до Черняхівської районної ради.
  2011 – 2016 рр член громадської ради при Черняхівській районній державній адміністрації.
  В 2016 р. – нагороджений грамотою Черняхівської райдержадміністрації та районної ради за важливий внесок в розвиток свободи слова, ЗМІ та журналістики В України.

  ДЕПУТАТ ЧЕРНЯХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ (2015 – 2020 рр.)
  ГОЛОВА ПОСТІЙНОЇ ПРОФІЛЬНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ, ПРАВ ЛЮДИНИ ТА РОБОТИ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ.
  Член Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Т. Г. Шевченка, блогер, активний громадсько-політичний діяч Житомирщини, вільний публіцист. Займається букіністикою – придбанням та колекціонуванням рідкісних книг, історичним краєзнавством Житомирщини, зокрема розвиває проект “Історичний календар”. Активно сприяє розвитку релігійної свободи та духовного відродження на Біблійних Євангельских християнських основах віри в Бога.
  СКЛАД СІМ’Ї:
  дружина – Малашевич Ірина Іванівна, 1975 р.н., громадянка України, проживає в смт Черняхові Житомирської області. Донька – Малашевич Дарина Юріївна, 2006 р.н. Донька – Малашевич Діана Юріївна, 2015 р.н..
  Судимості не має.

Залишити коментар

Фізкультура і спорт – один із пріоритетних напрямків роботи народного депутата України Павла Дзюблика. Майданчик для пляжного волейболу на стадіоні «Колос», тренажерне обладнання для Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи вартістю 100 тисяч гривень, тренажери для Головиного, квадроцикли для Черняхівської станції юних техніків – ці проекти вже реалізовано. Настав час для встановлення на Черняхівщині сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри в баскетбол, волейбол, великий теніс. Де йому бути? Вирішувати вам.
Опитування

Оберіть місце встановлення голосуванням до 1 червня:

 • Черняхівський стадіон «Колос» (44%, 34 Голосів)
 • Масив«Хлібодар» (12%, 9 Голосів)
 • Стадіон за колишньою студентською їдальнею (9%, 7 Голосів)
 • Головине (5%, 4 Голосів)
 • Некраші (4%, 3 Голосів)
 • Високе (4%, 3 Голосів)
 • Вільськ (3%, 2 Голосів)
 • Масив «Меліоратор» (3%, 2 Голосів)
 • Андріївка (3%, 2 Голосів)
 • Забріддя (3%, 2 Голосів)
 • Новопіль (3%, 2 Голосів)
 • Селець (3%, 2 Голосів)
 • Селянщина (1%, 1 Голосів)
 • Крученець (1%, 1 Голосів)
 • Горбулів (1%, 1 Голосів)
 • Велика Горбаша (1%, 1 Голосів)
 • Троковичі (1%, 1 Голосів)
 • Бежів (0%, 0 Голосів)
 • Сліпчиці (0%, 0 Голосів)
 • Стирти (0%, 0 Голосів)
 • Федорівка (0%, 0 Голосів)
 • Новосілка (0%, 0 Голосів)
 • Пекарщина (0%, 0 Голосів)
 • Очеретянка (0%, 0 Голосів)
 • Нові Сали (0%, 0 Голосів)
 • Ксаверівка (0%, 0 Голосів)
 • Клітище (0%, 0 Голосів)
 • Іванків (0%, 0 Голосів)
 • Жадьки (0%, 0 Голосів)
 • Дівочки (0%, 0 Голосів)
 • Вишпіль (0%, 0 Голосів)
 • Видибор (0%, 0 Голосів)
 • Зороків (0%, 0 Голосів)

Всього голосів: 77

Loading ... Loading ...
До річниці відкриття черняхівського магазину «Твоя мобілка» стартували акції для покупців аж до новорічно-різдвяних свят. Розпродаж музичних колонок (ціна від 150 грн), іграшок «Антистрес». При покупці смартфона - стартовий пакет «Київстар» з інтернетом у подарунок. При купівлі товару на суму більше 500 грн - навушники в подарунок. І ще багато чого. Завітайте – не баріться.
Випадкове фото
1 29 dsc_0195 100_1617
Архів новин
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Курс валют