![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Третя неділя за церковними канонами (через 14 днів за звичайними підрахунками) після Великодня у християн східного обряду вважається жіночим днем, присвяченим пам’яті Святих жінок-мироносиць.
Духовний подвиг цих жінок, що супроводжували Господа на Його шляху від Галілеї до Голгофи, їх жертовна любов та самовіддана допомога Спасителю і Його апостолам, є яскравим прикладом віри, вартим наслідування.
Минулої неділі в черняхівському храмі Святого Рівноапостольного Володимира відбулася літургія, а напередодні у суботу – вечірня.
Отець Іван (Лозинський) привітав парафіянок із цим християнським святом, побажав здоров’я, добра і миру. Миру в Україні, і миру у сім’ях.
Всі приклалися до ікони Святих жінок- мироносиць.