![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Новорічно-різдвяні свята – пора подарунків. Особливо ж приємно їх приймати, коли ти справді на це заслужив, а не просто попросив. Саме так і склалося в учнів Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Напередодні свят до них завітали гості.
Голова Черняхівської районної ради Іван Бовсунівський вручив солодощі переможцям районних предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів і турнірів від себе та народного депутата України Павла Дзюблика.
Депутат районної ради, президент футбольного клубу «Жерм» Руслан Трояченко подарував юним спортсменам комплект спортивної форми.