![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Перед новорічно-різдвяними святами завжди панує особлива атмосфера радощів і надії на краще майбутнє. І, звичайно, найбільшого колориту цим дням надають саме діти, адже ніщо не порівняється з їхніми сміхом та веселощами.
Саме в такому дусі у переддень старого Нового року в Черняхівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулося новорічне свято для гуртківців цього закладу. Педегог-організатор Валентина Бачура підготувала новорічну виставу «Пригоди в казковому лісі» та цікаву розважальну програму – конкурси, ігри, хороводи з участю клоунес Анастасії Грищенко та Анастасії Розбицької .
Дітям сподобалися всі персонажі казкового дійства. З великим задоволенням вони аплодували юним артистам Вікторії Барашивець, Анастасії Бабкіній, Дарині Цимбалюк, Яні Ракович, Ніні Євпак , Анастасії Сахненко, Андрію Кирийчуку, Катерині Вербич та Юлії Стеценко.
Гучними оплесками всі присутні в залі зустріли Діда Мороза – Руслана Кулешу та Снігуроньку – Аліну Білоног .
Над створенням образів казкових персонажів гарно попрацювала гример Наталія Кільніцька. Дякують діти депутату обласної ради Андрію Руденькому та депутату районної ради Андрію Маційчуку за солодкі подарунки юним артистам новорічного дійства.