![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Привітати новонароджених та їх матусь із прийдешнім святом дитинства й разом з тим, оглянути результат капітального ремонту пологового відділення – з такою метою, напередодні Дня захисту дітей, до Черняхівсього ТМО завітав депутат Верховної Ради України Павло Дзюблик. Так, за підтримки нардепа, медичний заклад провів низку робіт, загальною вартість у майже 1 млн грн.
«Дякуючи Павлу Володимировичу, ми виконали роботи по реконструкції даного відділення. Мова йде про: цілковиту заміну плитки та оздоблення стін; заміну усіх санвузлів, каналізації, водовідведення; встановлення душових кабінок та бойлерів з холодною та гарячою водою у всіх палатах; ремонти коридорів, їдальні тощо. На всі роботи було витрачено 1 млн 100 тис грн. З цієї суми 1млн грн – це кошти, які були виділені саме за сприяння Павла Володимировича Дзюблика», – Віталій Ніколайчук, головний лікар Черняхівського ТМО
Разом з тим, вже незабаром, пологове відділення отримає фінансову підтримку від парламентаря й на придбання медичного обладнання.
«Наразі стоїть питання медичного обладнання відділення згідно вимог, які є. У цьому питанні знову ж таки є добра співпраця з народним депутатом. Павло Володимирович добре знає всі наші проблеми та завжди допомагає. Так минулоріч, за його сприяння, був придбаний сучасний ультразвуковий апарат, який працює як для пологового відділення, так і для лікарні загалом. Також у планах є виділення значної суми коштів для даного відділення, а саме – придбання дихального апарату, апарату для спостереження за вагітними та новонародженими, обладнання для операційної зали тощо. На ці цілі, заплановано ще близько 1 млн грн.», – Віталій Ніколайчук, головний лікар Черняхівського ТМО.