![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Житомирська обласна федерація футболу оголошує набір всіх бажаючих у національну школу футбольних арбітрів, яка працює в Житомирі. Жодних спеціальних вимог до кандидата немає. Потрібні лише бажання і довідка від лікаря про допуск до занять фізкультурою. Навчання безкоштовне, розраховане на один рік. Кращі вихованці школи отримують можливість працювати не лише на регіональних турнірах, а й навіть, обслуговувати матчі аматорської ліги, ДЮФЛУ чи ПФЛ.
Контакти для довідок:
– 096 433 99 65 Володимир Дорошенко
– 096 979 40 98 Андрій Римчук
Довідково:
Школа арбітрів – це Всеукраїнський проект, створений три роки тому при підтримці УЄФА. Його мета – популяризація і підняття престижу професії арбітра і футбольного арбітража в нашій країні.
http://www.zhoff.org.ua/