Олег Шевцов: «Педагог – професія складна»

Щороку в першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають учителі. Це саме ті люди, які сіють добре, мудре,  вічне. День учителя – це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння.

Справжнім педагогом можна вважати того, хто в свою роботу вкладає всю душу, всіх учнів любить,  як власних дітей.

Саме такою людиною є директор Зороківського козацького ліцею Олег Шевцов. Це мудрий, досвідчений педагог, наставник, який завжди прийде на допомогу  тим, хто того потребує.

Народився Олег Анатолійович у далекому  Казахстані 10 жовтня 1964 року. Його мама  – українка, а батько – з Кубані.

Будучи ще зовсім юним хлопчиком, Олег Шевцов мріяв стати військовим, а потім – істориком. І це все не дарма, адже він ще змалку любив читати книги з історії.

Тому по закінченню школи вагань з вибором майбутньої професії не було. Олег Анатолійович  вступив до Вінницького педінституту на спеціальність «Вчитель історії».

У 1989 році його направили на роботу в Народицький район. Потім, у 1990 році,- у Черняхівський. Довелося Олегу Анатолійовичу вчителювати і в Черняхівській середній школі, і в Андріївській.

З 2001 року він працює у Зорокові. Спершу то була звичайнісінька школа. Нині це  козацький ліцей, у якому приділяють велику увагу патріотичному вихованню дітей, вчать дисципліни, мужності. Саме Олегу Шевцову належить ідея створення цього навчального закладу на теренах Черняхівщини. Загальноосвітніх шкіл у нашому районі багато, а от ліцей, та ще й козацький, – один. У ньому виховують  справжніх козачат.

«Починаючи з 2003  року, в нашому закладі відбулися перші заходи на козацьку тематику, – каже Олег Шевцов.  – А в 2008 році  –  перша славнозвісна гра «Джура».

Не можна не згадати й відомий рій «Характерники».

Педагоги покликані навчати й виховувати дітей. Олегу Шевцову більше подобається навчати, адже він має чималий досвід учителя.

У виховання й навчання вкладає всю свою душу. Олег Анатолійович зізнається, що, дивлячись на своїх учнів,чітко може визначити, хто є лідер, адже в ліцеї вони освоюють чимало навичок, пізнають багато цікавої і нової інформації .

«Педагог – професія складна: потрібно докласти чимало зусиль, аби дитину навчити всього того, що знають наші вихованці. І головне: педагог ні в якому разі не може допуститися помилки», – з висоти свого досвіду ділиться Олег Шевцов.

Особливо до душі, коли видно результат  роботи.

За всі роки  педагогічної діяльності Олег Анатолійович жодного разу не пошкодував, що обрав саме цей фах. І як людина з досвідом, він радить молодим колегам: «Якщо ви обрали такий шлях, то не варто оглядатися назад, потрібно йти лише вперед».

На  запитання «Як любите відпочивати у вільний від роботи час?» мій співрозмовник каже, що майже його  не має – постійно в роботі. Зокрема влітку він разом зі своїми вихованцями бере участь  у змаганнях.

Нині до його справ додалася ще й робота в школі Джур, що діє на території Вільської ОТГ.

Та яким би не був щільний графік, Олег Анатолійович завжди знаходить час для читання.

Олег Шевцов, як і всі ми, мріє про мир в Україні, про те, аби діти й онуки були щасливими, і щоб життя в них склалось  якнайкраще.

Ну, і, звісно, сподівається, що військово-патріотична гра  «Джура»  житиме і розвиватиметься якомога довше.

Отож бажаємо, аби всі мрії і задуми здійснилися, і з нагоди професійного свята бажаємо довгих років життя, наснаги, вдячних учнів і всього найкращого! Зі святом, Олеже Анатолійовичу! З Днем учителя!

           

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
27 35 dsc02544 dsc_0869
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031