Пам’яті Григорія Леонідовича Малиновського

Усміхнений і сонячний, енергійний та працьовитий, критичний і небайдужий, сповнений творчих задумів – таким навіки залишиться у серцях земляків наш товариш, колега, наставник. Він працював до останнього дня і до останньої хвилини переймався долею рідної України.

Григорій Леонідович народився 16 січня 1937 року на Хмельниччині.

Разом із дружиною Валентиною Іванівною виховали двоє дітей: Василя та Галину, дали їм вищу освіту, прищепили любов до мистецтва, тішилися внуками.

Після служби у війську з вересня 1960 року Григорій Малиновський  працював хореографом у районному будинку культури, а  1961 року став його директором і працював на цій посаді до липня 1986 року.

1963 року за його ініціативи і безпосередньої участі було створено  ансамбль пісні й танцю, якому  1967 року присвоїли звання самодіяльного народного.

1971 року за його участі й підтримки був створений і вокально-інструментальний ансамбль «Терен», який гастролював не тільки на Черняхівщині, а й усією країною.

1980 року розпочалося будівництво літнього театру. Саме Григорій Леонідович займався його оздобленням, озвученням та освітленням.

До 1984 року будинок культури знаходився у приміщенні синагоги. У цьому ж році було завершено будівництво районного будинку культури. З притаманною тільки йому завзятістю та енергією він з іншими керівниками активно займався придбанням обладнання, апаратури, сценічних костюмів та іншого. Відтак часто їздив у відрядження. Побував у Москві, Києві, Чернівцях, Кам’янці-Подільському, Запоріжжі, Тулі, Белічах. Тому жителі Черняхівщини й отримали прекрасний, гарно обладнаний районний храм мистецтва. Григорій Леонідович є співавтором ескізу емблеми районного будинку культури, яка прикрашає основний фасад споруди, що виходить до фонтану.

Григорій Малиновський також працював  в установах райспоживспілки, у новозбудованому комбінаті хлібопродуктів, куди його запросили, у відділі освіти.

У 2005 році знову повернувся на посаду директора будинку культури і працював до 2009 року.

До останнього для свого життя він був учасником художньої самодіяльності: прекрасно співав і танцював у народному колективі «Жайвір», ділився досвідом з молодшими колегами. Картини Григорія Леонідовича прикрашали численні виставки в Черняхові і Житомирі. Його чудові пейзажі й портрети мають у себе вдома багато його земляків.

Освітні заклади району прикрашені стендами та картинами Григорія Малиновського. Освітяни щиро вдячні йому за це.

Григорій Леонідович завжди мав активну громадянську позицію, відстоював правду, виховав не одне покоління українських патріотів. Очолював районну організацію Української Народної Партії, був активним учасником Помаранчевої революції та одним із її лідерів у районі. Багато зробив як просвітянин та активіст Організації українських націоналістів.

Завжди пам’ятатимемо Григорія Леонідовича як відповідальну, серйозну і разом з тим щиру, добродушну, порядну, кришталевої совісті людину. Нехай же нам буде втіхою, що він подарував людям  стільки любові й тепла. Будемо молитися за нього і завжди пам’ятатимемо його настанови, поради і підтримку, відверте й мудре слово.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним покійного і розділяємо з ними біль непоправної втрати.

КОЛЕГИ  І  ДРУЗІ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Пам’яті Григорія Леонідовича Малиновського”

  • Віктор Денисов says:

    Вічна пам”ять…

  • Валентин Гаврилюк says:

    Я был одноклассником Гриши Малиновского. Все годы нашей совместной учебы он был добросовестным, спокойным, надёжным.
    Как талантливый художник, он был незаменим для оформления наших стенгазет.
    Всегда буду помнить о нём.

Залишити коментар

Gallery
9 11 30 dsc_0867
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031