![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Громадянська мережа ОПОРА продовжує аналізувати роботу 105-и народних депутатів-мажоритарників і сповіщає, що за результатами моніторингу діяльності 105 народних обранців лідер залишається той самий. За сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу в травні третій місяць поспіль лідирує представник Житомирської області Павло Дзюблик.
На питання про те, як йому це вдається, наш земляк відповідає, що це заслуга всієї його команди: помічників, керівників приймалень, активістів та волонтерів. І, звичайно ж, усіх небайдужих земляків, котрі звертаються по допомогу з проблемами та стають авторами різних ініціатив.