Павло Дзюблик: Низький уклін вам, дорогі ветерани

Травень давно асоціюється в нашій свідомості з великою Перемогою над нацизмом, а для жителів Черняхівщини – зі своїми героями – нині вже сивочолими, але назавжди молодими душею, сонячними й щирими. Уже традиційними стали відвідини ветеранів району помічниками народного депутата України Павла Дзюблика. Бог подарував славним землякам довголіття, причому цей дарунок вони заслужили  своєю мужністю і любов’ю до рідної землі.

Їх залишилося чотирнадцятеро, і ми з гордістю та вдячністю промовляємо  імена ветеранів Другої світової, учасників бойових дій: Ольги Миронівни Буханевич із Новополя, Петра Олександровича Пінькевича з Великої Горбаші,   Василя Петровича Савченка з Трокович,  Олександра Кузьмича Михайлова й  Олексія Юхимовича Наготнюка з Осник, Володимира Дмитровича Максимчука із Ганнополя,  Марії Титівни Когут та Олександри Федорівни Когут із Видибора,  Станіслава Семеновича Костюченка із Салів,  Олексія Петровича Фещука з Дівочок,  Михайла Аврамовича Кулічука зі Сліпчиць,  Анатолія Олександровича Олександровича з Федорівки,   Миколи Левковича Іващука та  Олександра Федоровича Бондаренка з Черняхова.

На знак поваги до мужніх героїв та з великою вдячністю  народний депутат України Павло Дзюблик у цей яблуневоцвітний травень передає їм гостинці, щирі вітання з Перемогою і низький уклін. Висловлює слова підтримки тим, хто народився або провів своє дитинство чи юність в нацистській неволі:  Ганні Архипівні Кисельчук та Миколі Івановичу Кисільчуку з Клітища, Галині Віталіївні Назаровій із Зорокова,  Йосипу Григоровичу Фриштаку з Горбулева,  Марії Петрівні Усенко із Жадьок, Світлані Антонівні Шкандевич,  Ользі Миколаївні Малярчук,  Світлані Федорівні Луцюк, Єлизаветі Адольфівні Ринас та  Ользі Миколаївні Нестерчук із Черняхова.

Не забуваймо про цих людей, провідуймо і учасників бойових дій, і просто ветеранів, і колишніх в’язнів нацизму. Ми зобов’язані їм багато чим. Хай же будуть здоровими і живуть довго-довго.

Пам’ятаймо полеглих у боях за рідну землю, у концтаборах, усіх, у кого забрала життя та страшна війна.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
19 23 27
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930