Павло Дзюблик у складі високопосадовців на чолі з Президентом України Петром Порошенком відвідав Португальську Республіку

Особливо значимим  для нардепа Павла Дзюблика видався  у 2017 році офіційний візит до Португальської Республіки у складі високопосадовців на чолі з Президентом України Петром Порошенком.“Під час візиту ми мали нагоду зустрітися з Президентом Португалії Марселу Ребелу де Соуза, Прем’єр-міністром Португалії Антоніу Коштою, Головою Асамблеї Португалії Едуарду Ферру Родрігешем.Але найбільш трепетною видалася для мене зустріч з українською громадою, що проживає в Португалії.”-згадує Павло Дзюблик.
Також ми відвідали центр паломництва «Фатіма».

Даний офіційний візит передбачав підписання низки двосторонніх документів.

Як керівник депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Португальською Республікою, Павло Володимирович щиро  вдячний за підтримку України нашим колегам з Португалії, адже ми відчули її у євроінтеграційних прагненнях України, лобіюванні питання отримання Україною спрощеного візового режиму з країнами Євросоюзу, у політичній підтримці нашої Держави у протидії російській агресії, економічній та енергетичній співпраці.
Ми розраховуємо на подальшу підтримку в реабілітації українських військовослужбовців, що отримали поранення в зоні АТО, розвитку українсько-португальських культурних контактів, беручи до уваги велику чисельність української громади в Португалії, освітніх програмах, спорті, гендерній просвіті та гендерно-чутливому вихованні.
“Я неодноразово зустрічався в рамках робочих візитів з Cristina Almeida – Надзвичайним і Повноважним Послом Португальської Республіки в Україні, а відтепер мав нагоду познайомитися і з Інною Василівною Огнівець — Надзвичайним і Повноважним Послом України в Португалії.”-каже Павло Дзюблик.

“У зв’язку з цим, хочу звернутися до всіх українців, хто має безпосереднє відношення до Португальської Республіки, а точніше кажучи, зіштовхнулися з певними проблемними питаннями, які потребують сприяння у врегулюванні та вирішенні, направляти відповідні звернення на мою офіційну електронну пошту Dziublyk.Pavlo@rada.gov.ua з метою обговорення причини виникнення цих проблем та вирішення їх на законодавчому рівні безпосередньо у Португалії.”-резюмував народний депутат.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

1 коментар to “Павло Дзюблик у складі високопосадовців на чолі з Президентом України Петром Порошенком відвідав Португальську Республіку”

  • shaman says:

    І перо їм всім в попу! Бо по Україні їм їздити немає змоги: – доріг вже майже нема. З нашого району, при такій владі і таких депутатах, на весні, хіба що на танках буде змога виїхати. До Малина і Пулин вже зараз дорога відсутня для легковиків.

Залишити коментар

Gallery
21 22 23 26
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031