![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Павло Володимирович спільно зі своїм колегою народним депутатом України Вадимом Кривенком мали робочу нараду у Міністерстві екології та природних ресурсів України з Геннадієм Дмитренком Державним секретарем Міністерства.
Одним із ключових питань, яке обговорювали, стало будівництво, реконструкція, капітальний ремонт очисних споруд у містах, селищах Житомирської області.
Напрацювали чіткий алгоритм дій на державному рівні та на місцях, аби у 2017 році усі кошти, спрямовані на даний вид робіт, були своєчасно використані.
Павло Дзюблик сподівається, що керівники з семи районів Житомирщини, які були запрошені на дану нараду, усвідомлюють важливість питання та докладуть максимум зусиль зі свого боку задля реалізації Проектів, так як співпрацю у Міністерстві гарантують.