![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Не всі жителі Черняхівщини, Житомирщини та й України загалом ставляться однаково схвально до необхідності допомогти в скруті авдіївцям, які зазнали нещодавно ворожих обстрілів.
Дехто каже, що однак невдячні вони за продукти, ліки, будівельні матеріали, які звозить їм уся Україна. Що все одно залишаться сепаратистами і кликатимуть «Путін, памагі!».
Команда «Конкретних справ» разом зі своїми лідерами Павлом Дзюбликом та Іваном Бовсунівським переконані, що жителям Авдіївки обов’язково потрібно допомагати. Особливо ж зважаючи на те, що серед городян багато дітей, інвалідів, пенсіонерів, немічних.
Тому відгукнулися відразу конкретними справами: передали авдіївцям борошно, манку, м’ясні вироби, печиво.
Крім цього, приватні підприємства «Жерм» і «Дружба» виділили по 400 літрів солярки (загалом по району зібрано 2000 літрів).
Конкретносправівці закликають інших долучитися до потрібної справи. А народний депутат України Павло Дзюблик переконаний, що подібна допомога значною мірою допоможе жителям Донбасу таки усвідомити, що вони – частина України і що за них переживаємо й піклуємося про них ми, а не Путін.
На фото: Депутати районної ради Валерій Рожко, Руслан Трояченко, Андрій Терещенко і голова районної ради Іван Бовсунівський перед відправкою гуманітарної допомоги авдіївцям