![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Міністр юстиції, представник партії «Народний фронт» Павло Петренко презентував народним депутатам проект закону #РейдерствоСтоп.За словами міністра, після прийняття даного законопроекту, вдасться вирішити одразу дві існуючі проблеми громадян. Перша – це прибирання можливості суб’єктивного впливу реєстраторів чи осіб, які мають право на реєстраційні дії, на об’єкти власності та забезпечення додаткових гарантій збереження майна. Друга важлива ініціатива, закладена в цьому проекті, – забезпечення державними сервісами громадян, які живуть в найбільш віддалених регіонах України. «Мова йде про 7 мільйонів українців, які живуть в сільській місцевості, і які не мають нормального доступу до нотаріальних послуг, тому не можуть вирішити базові питання щодо оформлення власності, оформлення спадщини тощо», – наголосив Павло Петренко.
Прийняття законопроекту дасть можливість ліквідувати дефіцит державних нотаріусів на селі й спонукатиме об’єднані територіальні громади, які зараз створюються, перебирати ці функції на себе. Під час підготовки законопроекту депутатами, представниками всієї бізнес-спільноти та урядовцями були зібрані найкращі напрацювання, які були на розгляді в парламенті у різних комітетах. Павло Петренко висловив переконання у тому, що Верховна Рада має всі можливості для того, щоб об’єднатися, і до кінця поточного року схвалити цей законопроект в цілому.