![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Переводити стрілки годинника на літній час українцям традиційно доведеться в останні вихідні першого весняного місяця – в ніч з 24 на 25 березня.Саме переведення годинників відбувається о 3 годині ночі на годину вперед, тому щоб бути в курсі правильного часу, варто заздалегідь перевести стрілки годинника. Благо це буде неділя, і проспати на роботу не вийде, але спати доведеться на годину менше.
Відзначимо, що раніше ходили розмови про те, що Україна востаннє переведе годинники в 2012 році і залишиться у другому часовому поясі, але уряд не розглядав це питання. Таким чином, і в 2018 році, згідно з постановою Кабінету Міністрів, процедура пройде без змін в останню неділю березня.
http://www.1.zt.ua/