![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Житомирі 9 листопада – в День української писемності та мови – відзначать переможців та дипломантів обласного щорічного конкурсу «Краща книга року – 2018».
Нагородження відбудеться у Житомирській обласній філармонії ім. С.Ріхтера у п’ятницю.
Таке рішення прийняли під час заключного засідання організаційного комітету вчора, 1 листопада, за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути.
Цього року на конкурс автори та письменники подали 17 книг. Найбільше видань подано до таких номінацій: «Проза року» – 6 видань та «Світ дитинства» – 3 видання. До номінацій «З глибини знань», «Проза року» – подали по 2 видання; «Особистість і доба», «Мій край», «Гран-Прі», «Кращий літературний дебют» – по 1 книзі.
Під час засідання шляхом відкритого голосування визначили переможців у номінаціях конкурсу, а також дипломантів конкурсу.
Нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга року» у 2018 році відбудеться під час урочистих заходів до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в обласній філармонії.
Нагадаємо, що минулого року нагородження переможців конкурсу «Краща книга року» на Житомирщині пройшло за новим форматом – на відкритому просторі, без мікрофонів та офіціозу, з виставкою видань та презентацією книг переможців, куштуванням торту та спільним фото учасників.
http://oda.zt.gov.ua/