![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Першого квітня, у суботу, у свій день народження, заслужений працівник культури, директор Черняхівського районного будинку культури Василь Капустін традиційно співатиме для черняхівців і гостей містечка.
Співатиме разом із колегами, зокрема з ВІА «Терен» у Черняхівському районному будинку культури. Жодних фонограм – лише живий звук. Лише море прекрасної музики й вишуканого гумору.
Для земляків прозвучать найкращі пісні минулих років.
Початок концерту – о 14.00
Вхід вільний