Петро Бєлий: «Продаючи свої голоси на виборах – ви продаєте майбутнє власних дітей і внуків»

Шановні земляки, гірко чути мені від вас, що в селах Вільської територіальної об’єднаної громади йде активний підкуп виборців одним із моїх опонентів – кандидатом на посаду Вільського сільського голови Вільської об’єднаної територіальної громади.

5d-bhoo52rg

Ви розповідаєте мені, що він роздає по 300-500 гривень кожному, кого просить проголосувати за нього. Приїздить особисто в багатодітні неблагополучні сім’ї, роздає по тисячі гривень на родину, виставляє могоричі. Важко чути про таку дикість у ХХІ столітті. Гірко усвідомлювати, що хтось таки після такого підкупу збирається голосувати за цю особу.

Підкупом виборців займаються люди, які не мають жодного іншого аргументу для агітації за себе. Вони не зробили нічого хорошого для власних земляків, тож їм нема про що розповідати простим людям. Вони можуть лише обіцяти. Але люди зараз не вірять обіцянкам – цяцянкам. Тож такі горе-кандидати вдаються до найкращої, на їх думку, зброї – підкупу. А що далі?

Ну, візьмете ви ці гроші, проголосуєте за нього – і в результаті отримаєте громаду на чолі із нечесною на руку людиною (підкупом чесні не займаються). Далі – корупція, бездіяльність новообраної влади у напрямку поліпшення вашого благополуччя. Хочете і далі жити  серед руїн і хащів, без вуличного освітлення, біля жахливих доріг і розвалених клубів та шкіл?

hsnl1nfd6vygs0edjiunxi

Тоді продавайте свій голос на виборах за 300 гривень.

Але коли вам таки простягатимуть цю готівку, знайте: статтею 160 Кримінального Кодексу України підкуп виборців карається ув’язненням до 3-х років (будуть покарані і той, хто дає, і ті, які беруть). Не забувайте про це і розкажіть тому, хто дає вам гроші. Може, він не знає.

Петро Бєлий, Ксаверівський сільський голова, кандидат на посаду Вільського сільського голови Вільської ОТГ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 3,33 з 5)
Завантаження...

2 коментарі to “Петро Бєлий: «Продаючи свої голоси на виборах – ви продаєте майбутнє власних дітей і внуків»”

  • Дарина says:

    Дуже велика ПРАВДА!!!!!! А саме наші люди продадуться за будь яку копійку (((( Треба перш за все дивитися на вчинки, та дії….. а ГРОШІ БУЛИ Й БУДУТЬ))
    Шановні виборці- Обирайте Людину , яка дійсно буде щось робити, а не ту яка вже зараз показує Чого вона вартує…….

  • Скептик says:

    Люди вже не такі, як були колись. Вони все розуміють. Вони візьмуть ці гроші, бо живуть бідно. Але за покидьків, які дають ці гроші непроголосують.

Залишити коментар

Gallery
15 20 dsc02544 100_1023
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930