![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Черняхівці продовжують допомагати нашим воїнам на Донбасі. Цього разу Петро Крисюк та Юрій Рябченюк передали волонтерам готову маскувальну сітку загальною площею 15 на 5 метрів.
Волонтери відвезуть її бійцям-землякам на схід України.
Черняхівські волонтери повідомляють, що в районі стартувала акція зі збору та висушування листків смородини й малини для вітамінних чаїв воїнам. Просять приносити до офісу волонтерів у приміщенні райдержадміністрації висушене й подрібнене листя в паперовій, а не в поліетиленовій упаковці.