Хмаринка тегів

Під час зустрічі обговорили перспективи подальшого утворення об’єднаних територіальних громад на території Черняхівського району

24 квітня 2017 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Павла Ігнатенка та голови районної ради Івана Бовсунівського  з народним депутатом України Павлом Дзюбликом, депутатами Житомирської обласної ради Андрієм Руденьким, Григорієм Сташенком, Наталією Рибак,  Олександром Чорноморцем.

В ході зустрічі обговорено хід  виконання в районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Розпорядження КМУ «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», Постанови КМУ «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» та перспективи подальшого утворення  об’єднаних територіальних громад на території району.

В 2015-2016 роках в районі утворено Високівську та Вільську об’єднанні територіальні громади. В даний час проходить  обговорення питання щодо об’єднання сільських та селищних рад району в одну  об’єднану територіальну громаду, яке  ініціювала  Черняхівська селищна рада.

Проаналізувавши проведені розрахунки фінансової спроможності сільських та селищних рад району,учасники зустрічі висловили свою позицію з даного питання.На їх  думку,об’єднання в одну Черняхівську територіальну громаду дозволить зберегти уже існуючу медичну, освітню інфраструктуру та об’єкти комунальної власності, що розміщені  на території району, максимально наблизити медичні, освітні та соціальні послуги до споживачів, а в подальшому дасть можливість ефективно використовуватикошти, які надходитимуть до бюджету об’єднаної територіальної громади на спрямовувати їх на  розвиток громади.

Малочисельні громади не будуть спроможні надавати своїм  мешканцям,насамперед, кваліфікованих послуг з охорони здоров’я, соціальних потреб  та якісної освіти, вирішувати  проблеми забезпечення даних галузей кваліфікованими кадрами.

Присутні на зустрічі очільники району , народний депутат України та депутати обласної ради переконані, що майбутнє  є у  великих, фінансово спроможних об’єднаних територіальних громад.

http://chernyakhiv-rda.gov.ua/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

2 коментарі to “Під час зустрічі обговорили перспективи подальшого утворення об’єднаних територіальних громад на території Черняхівського району”

  • Юрій Малашевич says:

    Зустріч зустрічю. Який результат всього цього?

  • Гость says:

    Освітня інфраструктура за часів “царювання” Пана Сташенка була розвалена повністю окремі , звичайно , Селянщинського спортивного.ліцею. І всі прекрасно знають чому …….Наприклад, у Черняхівському районі – Корчінецкая, Малогорбашівська, Щеніївська, Очеретянська і в 2016році Великогорбашівська школи були закриті і реорганізовані не тільки з порушенням Закону України “Про загальну середню освіту”, а й Закону “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі тільки одного наказу начальника районного відділу освіти, без рішень сесії сільських та районних рад. Так що варто подумати чи потрібно району таке керівництво в сфері освіти!!!

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Травень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031