![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Минулої суботи черняхівські футболісти вели спортивні баталії в на Малинщині: грали з командою «Будівельник» селища Гранітне – однією із найсильніших в області.
Програли з рахунком: 1-0. Директор ФК «Технічний ліцей» Святослав Середюк зазначає: «Не вистачало домашньої підтримки, а в цілому гра була гарною. Тож у наших хлопців є всі шанси на перемогу на рідному полі».
Наші футболісти прийматимуть команду «Будівельник» у суботу, 23 квітня, на Черняхівському стадіоні «Колос». Початок гри – о 14.00. Підтримаймо земляків.
Тренер ФК «Технічний ліцей» – Петро Крисюк, капітан – Анатолій Стецюк. Фінансову підтримку команді надають народний депутат України Павло Дзюблик та директор ТОВ «Сі Ен Ай Україна» Сергій Григорчук.