Пісенна зоря Світлани Новицької

Черняхівщина з давніх-давен славиться талановитими людьми. Багато з них відомі не лише на своїй малій Батьківщині, а й далеко за її межами. Але найцінніше, як на мене, те, що  талановитих у нас не меншає.

TcY7Rx6xYcI

От і в  Черняхівському районному будинку культури працює  самобутня співачка  Світлана Новицька.Дівчина народилась і живе в Черняхові. В її родині всі співають,тому не дивно, що цей дар передався і  Світланці. Змалку   розвивала свій талант. Почала співати  ще з шести років, зі школи, де її наставниками були  Олена Миколаївна Гринь і  Наталія Вікторівна Федорчук. “Першою моєю  піснею на великій сцені перед численною публікою була   “Ветер с моря дул”,-  пригадує, усміхаючись, Світлана.

Навчалася дівчина в Черняхівській гімназії, а  2008 року вступила до Житомирського коледжу культури й мистецтв ім. І.Огієнка на спеціальність “Хоровий спів. Диригент хору”.Світлана Новицька  брала участь у багатьох конкурсах. Це були і всеукраїнські фестивалі,  в яких вона займала почесні місця. Її першими  вокальними змаганнями  із вагомою перемогою стала “Перша Нота”, на якій Світлана перемогла сильних суперників. Так відбувся  поштовх  у творче майбутнє молодої  співачки.Наша землячка відвідувала різні кастинги, серед яких відбори мистецьких шоу “Фабрика зірок”, “Україна має талант”, “Х -Фактор”,” Шоу номер 1″.Зараз Світлана  працює у Черняхівському районному будинку культури, є учасницею співочого тріо “Мак”.

1GfgunBWfbk

Останнім мистецьким  здобутком дівчини є Гран-прі на обласному фестивалі «Зорі над Убортю», який вони отримали разом із колективом. У Світланиному репертуарі, як і в репертуарі тріо,  є як сучасні, так і народні пісні.Великою підтримкою для дівчини є мама Наталія Леонідівна і вітчим Богдан Володимирович. Вони доклали багато зусиль, щоб розвивати талант своєї доньки. ” Батьки просто обожнюють ходити на концерти, в яких я беру участь, страшенно люблять, як я співаю “,- зізнається дівчина.Вільний від роботи час Світлана Новицька проводить із друзями. Понад усе любить своє рідне містечко Черняхів і людей, які тут живуть.

“Для мене головне в людях, перш за все, – доброта, чесність, справедливість, вміння дружити, прагнення до праці, повага до інших”,- каже дівчина. Серед тих, кому притаманні ці чесноти, називає директора районного будинку культури, заслуженого працівника культури Василя Васильовича Капустіна, котрий став творчим наставником для багатьох виконавців.Побажаймо ж Світлані досягти нових творчих звершень. Нехай її шлях у мистецтві стане по-справжньому зірковим.

tSQQRklhni8

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (5 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
14 19 29 34
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829