![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Черняхівщина з давніх-давен славиться талановитими людьми. Багато з них відомі не лише на своїй малій Батьківщині, а й далеко за її межами. Але найцінніше, як на мене, те, що талановитих у нас не меншає.
От і в Черняхівському районному будинку культури працює самобутня співачка Світлана Новицька.Дівчина народилась і живе в Черняхові. В її родині всі співають,тому не дивно, що цей дар передався і Світланці. Змалку розвивала свій талант. Почала співати ще з шести років, зі школи, де її наставниками були Олена Миколаївна Гринь і Наталія Вікторівна Федорчук. “Першою моєю піснею на великій сцені перед численною публікою була “Ветер с моря дул”,- пригадує, усміхаючись, Світлана.
Навчалася дівчина в Черняхівській гімназії, а 2008 року вступила до Житомирського коледжу культури й мистецтв ім. І.Огієнка на спеціальність “Хоровий спів. Диригент хору”.Світлана Новицька брала участь у багатьох конкурсах. Це були і всеукраїнські фестивалі, в яких вона займала почесні місця. Її першими вокальними змаганнями із вагомою перемогою стала “Перша Нота”, на якій Світлана перемогла сильних суперників. Так відбувся поштовх у творче майбутнє молодої співачки.Наша землячка відвідувала різні кастинги, серед яких відбори мистецьких шоу “Фабрика зірок”, “Україна має талант”, “Х -Фактор”,” Шоу номер 1″.Зараз Світлана працює у Черняхівському районному будинку культури, є учасницею співочого тріо “Мак”.
Останнім мистецьким здобутком дівчини є Гран-прі на обласному фестивалі «Зорі над Убортю», який вони отримали разом із колективом. У Світланиному репертуарі, як і в репертуарі тріо, є як сучасні, так і народні пісні.Великою підтримкою для дівчини є мама Наталія Леонідівна і вітчим Богдан Володимирович. Вони доклали багато зусиль, щоб розвивати талант своєї доньки. ” Батьки просто обожнюють ходити на концерти, в яких я беру участь, страшенно люблять, як я співаю “,- зізнається дівчина.Вільний від роботи час Світлана Новицька проводить із друзями. Понад усе любить своє рідне містечко Черняхів і людей, які тут живуть.
“Для мене головне в людях, перш за все, – доброта, чесність, справедливість, вміння дружити, прагнення до праці, повага до інших”,- каже дівчина. Серед тих, кому притаманні ці чесноти, називає директора районного будинку культури, заслуженого працівника культури Василя Васильовича Капустіна, котрий став творчим наставником для багатьох виконавців.Побажаймо ж Світлані досягти нових творчих звершень. Нехай її шлях у мистецтві стане по-справжньому зірковим.