![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На творчий вечір заслуженого працівника культури України, улюбленця публіки Василя Капустіна прийшли шанувальники високого мистецтва. Співак подарував публіці, яка підтримувала його дружними аплодисментами, свої прекрасні пісні, запалив у душі кожного глядача і слухача палкий вогник віри, надії і любові. Насолоджувався зал і виступами друзів-співаків та музикантів Василя Капустіна.
Здавалося, концерт пролетів за одну мить, настільки в єдиному пориві емоційного піднесення об’єдналися і музиканти, і глядачі. Кожна пісня супроводжувалася на екрані відеорядом або фотографіями, увесь захід знімало Житомирське телебачення.
Фінальну пісню разом із Василем Капустіним виконали його найближчі друзі – команда «Конкретних справ», яких він запросив на сцену. Народний депутат України Павло Дзюблик від них усіх і загалом від шанувальників мистецтва подякував співакові і побажав нових творчих злетів.
Голова Черняхівської райдержадміністрації Анатолій Підлісний щиро привітав Василя Капустіна із мистецьким успіхом на творчому концерті і побажав йому та друзям митця й громадського активіста – людям конкретних справ – подальших успіхів у їхніх гарних ділах.
Черняхівський селищний голова Іван Бабицький подякував Василеві Капустіну і всім музикантам за прекрасний концерт, який, як завжди, подарував черняхівцям і гостям містечка справжню насолоду.