![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Однією з найбільших проблем суспільства є запобігання насильства в сім’ї. З початку поточного року працівниками Черняхівського відділення поліції складено 65 адміністративних протоколів за статтею 173-2 (насильство в сім’ї) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Побутове насильство існує у всіх без винятку соціальних групах, з ним стикаються незалежно від рівня доходів, освіти чи статусу в суспільстві. Законодавством України передбачено ряд заходів спеціального та соціального характеру, направлених для усунення причин і умов здійснення насильства. Тому з метою протидії всім формам насильства та забезпечення прав людини у період з 24 травня по 07 червня 2017 року на території Черняхівського району проводитимуться профілактичні заходи під умовною назвою “Побут”.
Черняхівське відділення поліції