![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Голова Житомирської організації Національної спілки письменників України Світлана Штатська (Гресь) приїхала на запрошення директора школи Галини Шлапак у день шестиріччя загальноосвітнього навчального закладу як закладу І-ІІІ ступенів.
Відзначення річниці відбувалося, як завжди, креативно – виставками, флеш-мобами, конкурсами, про що згодом повідають юні журналісти, котрі працюють цього дня на всіх етапах відзначення річниці.
Світлана Штатська (Гресь) порадувала дітей і дорослих читанням власних поезій і подарувала школі свої книги, вручивши їх господарці кабінету – вчителю української мови й літератури Валентині Каллер.