Покликання вчителя Івана Дворницького – виховувати дітей

Педагог-дуже відповідальна професія. Він ділиться досвідом, передає свої знання та вміння, допомагає пізнати cвіт. Вчитель як батько, порадник, друг для учнів. Саме таким є  Іван Георгійович Дворницький – вчитель трудового навчання й креслення Новопільської ЗОШ I-III ступенів.

oLK8qO6_aMY

Іван Дворницький  народився 8 березня 1958 року  в Новополі. Тут проживає й досі. Його мама Надія Іванівна працювала лікарем ветеринарної медицини, а батько  Георгій Олексійович – трактористом. Має трьох братів.

Батьки тяжко працювали від зорі до зорі, тому він змалку привчався до праці: часи були такі. Якщо потрібно було прибрати чи приготувати їсти, то із задоволенням міг це зробити.

Хлопчик ріс дуже активним, веселим: займався легкою атлетикою, волейболом, танцями, любив співати, декламувати, малювати, читати. Спочатку мріяв бути лікарем, але після закінчення дев’яти класів  вступив до Коростишівського педагогічного училища ім. І. Я. Франка, де здобув спеціальність вчителя трудового навчання і креслення. Працював у Бабушківській школі на Чуднівщині. Військову службу проходив у Латвії.

“Служба в армії була цікавою. Я був секретарем комсомольської організації, учасником заходів з патріотичного виховання, брав участь у новорічних святах для солдат: співав, танцював “, –  з ностальгією згадує чоловік. Нагороджений за службу грамотами.

Після армії  повернувся в своє рідне село, пішов працювати у Новопільську сільську раду бухгалтером, оскільки місць за фахом  у школі не було.

1981 року одружився з Аллою Василівною Омельчук, через рік  у подружжя народилася донька Надія.

“Директором  Новопільської  школи  Анатолій Федорович Остапчук запропонував мені місце вихователя групи продовженого дня, і я без вагань залишив роботу в сільській раді  і пішов працювати в школу. Потім викладав ще й фізкультуру” , – згадує Іван Георгійович.

Згодом  запропонували викладати трудове навчання й креслення. І він знову ж таки погодився.

З того часу пройшло вже довгих 38 років. Іван Георгійович   досі працює в Новопільській школі. Його робота йому дуже подобається “Моє покликання – любити дітей. З ними ніколи не буває сумно, вони такі веселі, оптимістичні”, – ділиться вчитель.

Y84SpJ1ihXE

Іван Дворницький  є шанованою людиною серед колег і учнів. “Іван  Георгійович – вчитель від Бога. Він є  має гарний підхід до дітей, проводить цікаві уроки “, – каже заступник директора Новопільської  ЗОШ I-III ступенів  Олена Миколаївна Герасимович.

Люблять його діти і як свого класного керівника: “Наш учитель дуже веселий, життєрадісний, цікаво подає матеріал на уроці».

Іван Дворницький бере активну участь у всіх шкільних та позашкільних заходах, неодноразово нагороджувався грамотами відділу освіти Черняхівської районної державної  адміністрації. Має почесне звання “Відмінник освіти України”. Дав путівку в життя не одному десятку учнів.

З дружиною Аллою Василівною разом у шлюбі вже 35 щасливих років. Підтримують одне одного, допомагають донечці виховувати онука Тараса.

“Мрію зробити все можливе, щоб у майбутньому  онук здобув вищу освіту, як колись  це зробила донька”,- ділиться чоловік.

У вільний від роботи час Іван Георгійович любить прищеплювати, садити дерева, читати художні книги, дивитися серіали . Та найбільше любить співати: цей дар йому передався від мами. “В людях найбільш за все ціную чесність, бо це основна риса в людях”, – каже Іван Дворницький.

Напередодні дня народження хочеться побажати  імениннику  міцного здоров’я, творчого натхнення, втілення всіх задумів та мрій і довгих-довгих років життя.

7iRF9zkS6AE

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 4,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
8 18 27 100_1507
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930