![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Президент України своїм розпорядженням від 23 березня 2011 року призначив двох керівників райдержадміністрацій в Житомирській області.
Так головою Любарської адміністрації призначено Захарчука Віктора Кириловича, а Романівської – Чорноморця Олександра Павловича.
Відповідні розпорядження розміщені на офіційному сайті Президента України. Попередніх керівників вищезазначених районів Віктор Янукович звільнив 3 грудня 2010 року.
Нагадуємо. Чорноморець Олександр Павлович народився в Червоноармійському районі. Здобув педагогічну освіту (вчитель іноземної мови). Був головою районної адміністрації Черніхівського району. Заступником голови Черняхівської районної ради. Нині є депутатом районної ради. Член СДПУ(О).