![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Подія сталася 9 липня близько 1-ї години ночі в смт Черняхові. Вже 13 липня правоохоронці встановили особу порушника, триває досудове розслідування.До поліції звернувся 30-річний житель райцентру. Чоловік розповів, що в ніч з 8 на 9 липня йшов вулицею Черняхова, коли до нього підійшов невідомий, штовхнув ногою, вихопив барсетку та втік. Зі слів заявника, тоді у чоловічій сумці знаходилося два мобільні телефони та кілька тисяч гривень.
На місці події працювала слідчо-оперативна група районного відділення поліції. За зібраними доказами та у результаті оперативних заходів 13 липня розшуківці встановили особу порушника. Ним виявився 18-річний житель району. У скоєному хлопець зізнався.
Нині слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) КК України, в рамках якого встановлюють усі обставини нічної події. Тепер порушнику, відповідно до санкції статті, загрожує покарання від штрафу до 4 років ув’язнення.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/