![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Щоб виховати свідому та законнослухняну молодь потрібно починати з раннього дитинства.Інспектор ювенальної превенції Черняхівського відділення поліції разом з Черняхівськими школярами відвідали заклади торгівлі району де дітлахи разом з поліцейською розповідали продавцям,а також власникам закладів про відповідальність за продаж алкоголю та тютюну дітям.
Намагалися донести до дорослих, що відповідальність починається з нас, а щасливе і тверезе майбутнє нашої країни – залежить від кожного громадянина.