![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У період новорічно-різдвяних свят поліцією проводитимуться профілактичні заходи спрямовані на недопущення вирубування хвойних насаджень. Закликаємо вас бути осторонь щорічної масової вирубки хвойних дерев та не купувати їх у браконьєрів. Звичайно, ми не наполягаємо відмовитися від головного атрибута новорічних свят, але бажаємо, щоб ви свідомо ставилися до найдорожчого – довкілля та зберегли від загибелі хвойні насадження, замінивши їх на штучні. Якщо таки бажаєте придбати живе деревце – купуйте у лісництві, при цьому звертайте увагу на наявність спеціальної стрічки з номером або бірки зі штрих-кодом. Це свідчить, що дерево екологічно чисте та легально вирощене.
Ольга Бондарчук