![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Черняхівське відділення поліції застерігає: будьте уважними та обережними. Останнім часом все більше громадян потерпають від шахрайств. Одним з таких є телефонні сповіщення про біду та вимагання грошей. Щоб не стати жертвами шахраїв та не втратити власних заощаджень, дослухайтесь до наших порад:
– не вірте незнайомцям, які по телефону розповідають, що ваш син або онук вчинив ДТП або за інших обставин потрапив у поліцію і для вирішення проблеми треба гроші; – якщо вам телефонують з такою пропозицією, перервіть розмову і зв’яжіться з тим, про кого йшлося, або з кимось з його найближчого оточення (дружина, друг, сусід, колега тощо);
– ні за яких обставин не перераховуйте і не передавайте гроші нібито для вирішення питання – це банальна схема шахрайства, яку найчастіше вчиняють з місць позбавлення волі;
– за можливості негайно повідомте про такий дзвінок до поліції за номером «102».
Пам’ятайте, ваше благополуччя та спокій значною мірою залежать від вашої обережності та завбачливості.
Черняхівське відділення поліції