Хмаринка тегів

Поліція закликає громадян не займатись самогоноварінням та не зловживати спиртними напоями

Пияцтво, алкоголізм – соціальне зло, яке завдає значної шкоди суспільству. Воно руйнує сім’ю, негативно позначається на навчанні і вихованні дітей, веде до правопорушень. Часто стає причиною побутового, виробничого і транспортного травматизму, різних злочинів, зокрема хуліганства, убивства, крадіжок.

Тісно з пияцтвом пов’язане і самогоноваріння. Деякі люди намагаються заробити на цьому чималі гроші.

Дільничними офіцерами поліції Черняхівського відділення поліції постійно проводяться профілактичні заходи спрямовані на виявлення фактів виготовлення або зберігання самогону, апаратів для його вироблення та припинення діяльності «точок самогоноваріння».

Так, протягом одинадцяти місяців 2017 року дільничними офіцерами поліції Черняхівського відділення поліції було складено 51 адміністративний матеріалів за ознаками правопорушення передбаченого ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення), що передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян,  6 правопорушень передбачених ст. 177 КУпАП (Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього виявлення) – відповідальність у вигляді накладення штрафу від одного до п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян та 4 правопорушень передбачених ст. 164-16 КУпАП (Заняття забороненими видами господарської діяльності). На правопорушників було накладено стягнення у виглядів штрафів.

Також дільничними офіцерами поліції були проведені профілактичні бесіди з раніше судимими особами, сімейними дебоширами та алкоголіками з метою протидії самогоноварінню, спонуканню неповнолітніх до вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин та скоєння правопорушень і злочинів. З метою запобігання продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів спільно з відділом ювенальної превенції були проведені бесіди з продавцями.

Зважаючи на трагічні події в ряді областей країни, щодо отруєнь сурогатною горілкою, звертаємося до жителів Черняхова та району не купувати горілчані вироби сумнівної якості, а про факти реалізації нелегального або неякісного спиртного не боятися і повідомляти за номером тел. 4-14-05 або 102

 

Ольга Бондарчук

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Loading...

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031