![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
З 25 травня на Житомирщині стартує конкурс дитячого малюнку «Я і мій друг поліцейський». Правоохоронці визначать переможців та відзначать їх цінними подарунками 4 липня, у чергову річницю Національної поліції України.За умовами конкурсу, до участі у ньому допускаються усі бажаючі дітлахи віком від 7 до 12 років.
З 25 травня по 25 червня триватиме районний етап конкурсу. У цей період дитячі малюнки прийматимуться територіальними підрозділами поліції. Кращі роботи надсилатимуться до Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Житомирській області для участі у фіналі конкурсу.
Серед отриманих робіт компетентне журі і визначить переможців, яких поліцейські відзначатимуть у День Національної поліції України – 4 липня.
Тож запрошуємо до активної участі і чекаємо на ваші роботи!
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/