![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Друзі, будьте обережними! Шахрайська схема “зняття порчі посеред вулиці” знову в дії! Не довіряйте незнайомим людям, які на вулиці намагаються нав’язати вам неприємну інформацію, особливо про «порчу», «зурочення» абощо, та за гроші або цінності позбавити вас і ваших рідних від цього. Не впускайте незнайомців до своїх домівок, ким би вони не назвались – віщунами чи народними цілителями. Пам’ятайте, що спілкуванням з ними ви не позбудетесь жодних неприємностей. А от з власними заощадженнями точно попорощаєтесь.