![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Напередодні Всесвітнього Дня пошти, який відзначають 9 жовтня, помічники народного депутата України Павла Дзюблика привітали з професійним святом черняхівських працівників «Укрпошти» та їхнього керівника Людмилу Краснобоку.
Укрпоштівці Черняхівщини завжди були й залишаються за різними рейтингами серед найкращих в області. У районі їх працює 61. А саме -17 начальників сільських відділень поштового зв’язку та 44 листоноші.
У самому Черняхові трудиться двадцять двоє поштовиків: восьмеро листонош і тринадцятеро працівників поштового відділення «Черняхів-1».
Працівники «Укрпошти» – невтомні й всюдисущі: крім традиційного забезпечення людей пресою, поштовими переказами, пенсійними виплатами у сфері їхньої діяльності – логістика, каталожна торгівля, пряма поштова розсилка, інформаційні технології та електронна комерція, навіть послуги державної реєстрації. Вони завжди ввічливі, добрі, енергійні й привітні. Нехай же все в цих людей буде добре.