![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
До Дня місцевого самоврядування Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» III ступеня Черняхівського сільського голову Івана Бабицького.
Відповідний Указ «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування» Петро Порошенко підписав 7 грудня.
«За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм постановляю нагородити орденом «За заслуги» III ступеня БАБИЦЬКОГО Івана Васильовича – Черняхівського сільського голову, Житомирська область», – йдеться у документі.
Сайт відомої в області газети “Субота” у своєму повідомленні “Сільський голова з Житомирщини отримав від Порошенка орден”.
Випадково переплутавши замість фотографії Івана Бабицького розмістив фотознімок начальника управління АПР Черняхівської РДА Петра Трохименка.
І сміх і гріх,як кажуть в народі…Потрібно бути уважнішими перед тим,як повідомляти новину та перевіряти достовірність ту чи іншу інформацію,оскільки така помилка,може принести в подальшому шкоду людям!
http://www.1.zt.ua/