![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Коли приходить літо, ми не завжди звертаємо увагу на сміття на пляжах, де відпочивають люди. Кожного дня кількість цього сміття зростає.
Черняхівці якось нарікали, що нема куди його викидати – біля ставка й кар’єрів встановили сміттєві баки. Але ситуація не змінилася: відвідувачі пляжів не припинили смітити. Чому? Уся проблема в людях? Вони не культурні, не хочуть дбати про довкілля. Зате хочуть до Європейського Союзу. Але ж туди поросят не беруть.
Черняхівці, не смітіть!
Валерія Лєвандовська