![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Наприкінці листопада місяця 25-річний парубок, житель райцентру попередньо домовившись разом зі своїм товаришем, вирушив на автомобілі до в с. Дівочки, Черняхівського району, а саме: залізничної колі сполучення смт Черняхів – смт.Головине.
Прибувши на вище вказане місце, товариші за допомогою прихоплених заздалегідь інструментів, таємно викрали, шляхом демонтажу залізничної колії,
29 підкладок та інших комплектуючих до них запчастин. В подальшому, планували здати викрадене на металобрухт і заробити таким чином грошей. Однак, закінчити злочин їм завадили працівники охорони ДП «Головинський Кар’єр», які побачивши підозрілих осіб та виявивши в салоні та багажнику їх автомобіля комплектуючі залізничної колії, викликали поліцію.
Сума збитку заподіяного ДП «Головинський Кар’єр» діяннями молодиків становить майже 8 000 тисяч гривень.
На разі 25-річному парубку за його умисні дії повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2ст. 15, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України.
Ольга Бондарчук