![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Безмежна роль книги в житті людини. І це дійсно так. З дитячих років книжка допомогає зрозуміти світ. Книга – мудрий друг і порадник, вона розповідає нам про подорожі, пригоди, чудеса, навколишній світ. В ній зібрана мудрість всього людства, яка дійшла до наших часів і передавалася із покоління в покоління.Про все це дізналися дошкільники середньої та логопедичної групи “Сонечко” та “Полуничка” дитячого садочка «Васелка». Бібліотекар ознайомила дітей з книжковими новинками, періодичними виданнями для дітей, енциклопедіями та іншими цікавими виданнями бібліотеки.
Завдяки таким зустрічям бібліотекарі розвивають у дітей інтерес до книги, виховують культуру читання. Сприяють тому, що в майбутньому маленькі відвідувачі стануть не тільки справжніми друзями книги, але і нашої бібліотеки!