Працівники Черняхівської міліції застерігають – не довіряйте незнайомим людям!

Цигани мешкають на території України декілька століть. Одне з традиційних їхніх занять – жебрацтво. Це заняття передавалося у спадщину і не розглядалось циганами, як щось ганебне. Цим промислом займалися виключно жінки та діти. Циганські діти рано призвичаюються до антигромадського способу життя – разом з батьками жебракують, спекулюють різними дрібницями.
Складною проблемою залишається проблема взаємин циган з оточуючим населенням. У формуванні негативного образу цілого народу великою мірою винні самі цигани: «липучі», невідчепні зі своїм ворожінням або продажем на вокзалах чи базарах.
Час від часу з’являються факти шахрайств, вчинені особами циганської зовнішності, які під різноманітними приводами (ворожіння, зняття порчі, попити води, відпочити і тому подібне) заволодівають грошима та цінними речами громадян.
Розкрити працівникам міліції здійснені циганами шахрайства чи крадіжки, а тим більш затримати самих винуватців, досить складно. Адже особи циганської зовнішності, що скоюють злочини, не ведуть осідлий спосіб життя, а переміщуються по різним областям.
Працівники Черняхівської міліції застерігають – не довіряйте незнайомим людям! Усі шахраї вміють маніпулювати людьми. Вони завжди ретельно готуються до злочину й наперед продумують усі кроки. Від подібних шахрайств слід застерегти й неповнолітніх. Не можна, щоб діти знали, де вдома знаходяться заощаджені гроші чи цінності. Найкраще не вступати у розмову з будь-ким, хто пропонує ворожбу. У шарлатанів, псевдоцілителів, ворожок, як правило, одне на думці – вициганити у потерпілих якомога більше грошей.
Слід пам’ятати, що монотонно повторювані фрази, ворожіння, «пророкування» проникають глибоко у свідомість, паралізуючи волю і мислення. Оговтавшись, як правило, потерпілі бачать, що пізно хапатись за спорожнілий гаманець чи намагатись повернути втрачені цінні речі.
Тож не слід контактувати з незнайомцями. Невідома особа, яку ви зустрінете на вулиці, впустите у хату, не допоможе вам вирішити родинні проблеми чи покращити здоров’я. . Найкраще, не мати справу з пройдисвітками, а коли й потрапите на гачок до шахрайок, терміново звертайтеся за допомогою до працівників міліції
Дотримуючись елементарних заходів безпеки, ви зможете зберегти своє майно й уникнути неприємних переживань.

Інспектор по роботі з населенням та
громадськими формуваннями сектору ДІМ
Олена Щуліпенко

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
5 16 19 100_1528
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031