![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Щоденно працівники поліції приділяють свою увагу безпечному відпочинку дітей, особливо під час літніх канікул. Інспектор ювенальної превенції Черняхівського відділення поліції спільно з працівниками СРПП цього разу відвідали дітей, що відпочивають у пришкільних таборах розташованих на території Вільської ОТГ. Відпочиваючим розповіли про правила безпечного відпочинку та дали можливість відчути себе поліцейським.Найбільше діткам сподобалися шоломи та бронежелети.
Черняхівське відділення поліції