Правова допомога для жителів Високівської ОТГ

На сьогоднішній день у Високівській ОТГ завдяки реалізованому ГО «Надія Високого» у 2017 році  проекту «Налагодження онлайн –комунікації між жителями ОТГ ,  бюро вторинної безоплатної правової допомоги  та поліцією» за підтримки ПРООН в Україні, діє два дистанційних онлайн-пункти, кожен житель громади, без виїзду до районного центру, за допомогою онлайн-кабінету може зв’язатися з бюро безоплатної правової допомоги чи  поліцією та отримати консультацію або допомогу у вирішенні особистих проблем.У межах угоди про співпрацю з Високівською об’єднаною територіальною громадою, начальник Черняхівського бюро правової допомоги  Дарина Павлова здійснює правопросвітницьку роботу у кількох напрямках. Для дітей, які навчаються у загальноосвітніх закладах Високівської ОТГ проводяться інтерактивні заняття на правову тематику у вигляді презентацій, ігор та тренінгів. Останній із таких заходів був проведений 05 червня 2018 року, де начальник Черняхівського бюро правової допомоги Дарина Павлова відвідала з інформаційно-просвітницькою метою, до Міжнародного дня захисту дітей дитячий табір при Високівській гімназії Черняхівського району, де провела тренінг на тему «Я маю право знати!».

Для жителів громади проводяться виїзні прийоми громадян та скайп-консультування. Працівники бюро виїжджають з певною періодичністю безпосередньо до сільської ради, щоб надати консультації, роз’яснення з правових питань та прийняти звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Завдяки створенню онлайн-кабінету правових консультацій діє дистанційний пункт доступу до правової допомоги.

За попереднім оголошенням, яке розміщується у публічних місцях, з конкретно визначеною датою, кожен житель громади має можливість дистанційно зв’язатися через скайп і отримати консультації з правових питань.

Для цього в приміщенні Високівської гімназії є кабінет зі спеціальним обладнанням для зв’язку.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
15 18 25 100_1023
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930