![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Представники «Народного фронту» взяли участь у заходах на Михайлівській площі Києва із вшанування пам’яті загиблих українських героїв під Іловайськом. «Ми сумуємо за тими, хто загинув три роки тому», – сказав перший заступник керівника фракції «Народний фронт», учасник АТО Андрій Тетерук. «Ми з хлопцями пом’янули наших загиблих побра- тимів і робитимемо все, щоб їхня смерть не була марною», – наголосив він. Андрій Тетерук підкреслив, що 29 серпня має стати Днем пам’яті загиблих героїв.