![10 10](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Президент України Петро Порошенко звільнив двох голів районних державних адміністрацій у Житомирській області.
Відповідні розпорядження він підписав 3 березня 2016 року.
У розпорядженнях Президента України №43/2016-рп та №44/2016-рп йдеться про звільнення МИХАЙЛОВА Антона Миколайовича з посади голови Житомирської РДА та ПІДЛІСНОГО Анатолія Леонідовича з посади голови Черняхівської РДА Житомирської області.
Підставили, як у нас вміють!
Це в Черняхові закономірно)))різниця тільки в тому,що попередній голова,засуджений новою владою,а на останнього завели ще й кримінальну справу.Добре живемо,панове.Ані керівництва району,ані реальних справ,повернулись до того,з чого починали.