![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Саме тому Міністерство юстиції України спільно із Координаційний центр з надання правової допомоги та Центральна виборча комісія – Central Election Commission of Ukraine в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу розповідає, як реалізувати та захистити одне з ключових прав – право обирати.До вашої уваги – дорожня карта виборця, в якій визначено ключові етапи процесу голосування:
✔️ ПЕРЕВІР себе у списку виборців;
✔️ ПІДГОТУЙСЯ, якщо голосуєш не за місцем реєстрації;
✔️ ПРОГОЛОСУЙ у день виборів;
✔️ ПРОКОНТРОЛЮЙ чи проходять вибори без порушень. Якщо бачиш порушення – звертайся до відповідних органів.
Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»