![8 8](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Незважаючи на дощову погоду, активісти в палатках збирають підписи під скаргою на ім’я Прем’єра Володимира Гройсмана, оскільки керівництво Житомирської області з невідомих причин не розпочинає ремонт автошляху від Черняхова до Житомира, незважаючи на наявність коштів, отриманих із Держбюджету за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика.
Не будьмо байдужими: доля якісної дороги тепер – у руках простих громадян. Під скаргою можна підписатися в Черняхові (біля «Вопака» і на Кооперативному ринку), у Хорошеві, Іршанську, Оліївці, Топорищі, у водіїв автобусів і маршруток, які їдуть дорогою, що потребує ремонту.
А підписи допоможуть?
Допоможуть